Gwiazdy bez cenzuryRSS
wtorek, 26 marca 2013

Pudelek tu pisze: TVN i TVP wynajdują coraz dziwniejszych "celebrytow".

Naszym zdanie każdy celebryta jest dziwny, a już na pewno interesowanie się celebrytami jest dziwne i niepotrzebne.

Niemniej dale czytamy:

W Pytaniu na śniadanie i w programie Agnieszki Szulim promowany był ostatnio Piotr Kaszubski, "20-letni milioner", który twierdzi, że jest właścicielem jakiejś kliniki medycyny estetycznej. Do jego byłych klientek należy Ilona Felicjańska, którą "milioner" oskarżył publicznie o to, że nadal pije alkohol.

Celebryta z telewizji śniadaniowych udzielił właśnie wywiadu w programie Szyderczy Hałas, w którym narzeka na... nastolatki, które wysyłają mu zdjęcia swoich wagin.

Dziewczyny wysyłają mi zdjęcia swoich wagin na Facebooku. To jest przerażające - "żali się". Największym afrodyzjakiem dla kobiet, niestety, wydają się dziś pieniądze i popularność.

A co mają przysyłać? Penisy? Oj głupiś ty panie Kaszubski, oj głupiś

Nie wiemy kim jest Justin Bieber i dlaczego chodzi półnago po Polsce. To bardzi dziwne, ale w pudelku tak właśnie napisali: Justin Bieber nie został długo w Polsce (czy, jak sam twierdził - w Rosji...). Jeszcze tego samego dnia, tuż po koncercie, pojechał na łódzkie lotnisko. Na bramce podczas odprawy pojawił się bez koszulki i z białymi majtkami wystającymi spod opadających mu spodni. Pomimo to Justin aż dwa razy musiał przejść przez detektor metalu, a strażnik dokładnie go przeszukał... Być może to jakiś oddany fan, który skorzystał z okazji?

O co tu chodzi?

Justin Bieber

czwartek, 19 lipca 2012

Portal informacyjny pomponik informuje, że ​Monika Richardson ujawni tajemnice! dlaczego jej związki okazywały się pomyłką? Czym urzekł ją Zbyszek Zamachowski (51 l.)? Monika Richardson (40 l.) wszystko zdradzi w książce!

Dzwoniliśmy w tej sprawie też do naszego bohatera Krzysztofa Framugi (39) z hurtowni w Świeciu, który akurat jedząc obiad w pracy (odgrzewany mielony z kartoflami) powiedział, że osobiście wolałby, żeby Monika Richardson zamiast zdradzać dlaczego nie wychodzi jej z facetami zdradziła jak dobrze odgrzać mielonego, żeby był tak smaczny jak świeżo usmażony. To byłaby wiadomość. Pan Krzysztof (39) powiedział, że od lat jego żona robi mu mielone do pracy, ale nie ma to jak mielony prosto z patelni.  A przecież w pracy nie będzie smażyć mielonego, tylko może go szybko odgrzać.

monika richardson, zamachowski

fot.: pomponik.pl

Portal informacyjny pomponik pokazał zdjęcie Natalii Siwiec bez stanika.

Zadzwoniliśmy do naszego bohatera Krzysztofa Framugi (38) ze Świecia (magazyniera z lokalnej hurtowni elektrycznej) czy jemu się to zdjęcie podoba, ale powiedział, że widział lepsze zdjęcia pań bez stanika. Powiedział wprost: jak się ktoś chwili, że ma zdjęcie pani bez stanika to dobrze by było, żeby ta pani też nie miała na sobie bluzki. Zdjęcie pani bez stanika, ale w bluzce jest jak się wyraził dosadnie do dupy.

Drogi pomponiku. Nie ma się czym chwalić.

natalia siwiec

zdjęcie pochodzi z portalu informacyjnego pomponik

piątek, 13 kwietnia 2012

Maja-Sablewska

plotek piszą, że to jest fotka dnia i to jest HOT - Sablewska i Marina siedzą obok siebie na pokazie mody. Ich miny... bezcenne!

ale my nie wiemy kim jest Marina, ani nie wiemy kim jest Sablewska, ani co takiego jest HOT w tym, że one siedzą kolo siebie. To jakieś lesbijki czy coś? Będzie potem jakiś pokaz praktyk innej orientacji?

czwartek, 12 kwietnia 2012

szkoda, że to nie Doda reklamuje te pończochy. A może to jakaś inna gwiazda

DODA

Tagi: doda
12:31, nagie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 stycznia 2012

widzieliśmy ostatnio film z tą panią. Zadzwoniliśmy do naszego bohatera Krzysztofa Framugi (38) ze Świecia (magazyniera z lokalnej hurtowni elektrycznej) czy jemu się ta aktorka podoba, ale jej nie znał.

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried

czwartek, 10 listopada 2011

Plotek podał informację, że Doda świeci pupą. My tam nie widzimy, żeby jej się świecił tyłek, ale jeśli to jest prawda, to jak tego nauczy się każdy to rozwiążemy światowe problemy z elektrycznością. Koniec problemów z energią jądrową, koniec z zanieczyszczaniem środowiska.

Doda

Tagi: doda
20:09, nagie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 maja 2011

Plotek pokazali, że Anja Rubik i Sasha mieli gorącą sesji dla Vogue'a. Patrzymy na te zdjęcia i rozebrany to raczej ten Sasza, a nie ta Anja. Czyli to jemu jest gorąco, a nie jej.

Zadzwoniliśmy do naszego bohatera Krzysztofa Framugi (38) ze Świecia (magazyniera z lokalnej hurtowni elektrycznej) czy jemu ktoś proponował taką gorącę sesję z żoną. Powiedział, że był i owszem na sejsji fotograficznej u fotografa w Świeciu, ale nie gorącej, bo to było z okazji komunii jego syna. Robili sobie całą rodziną zdjęcia okolicznościowe. Wszyscy byli w garniturach (tj. panowie), żona pana Krzysztofa w schludnych garsonkach. Będziemy donosić co dalej się dzieje u Krzysztofa Framugi (38).

Anja Rubik

poniedziałek, 09 maja 2011

Wp.pl zapodali, że Dżoana robi to najlepiej! i napisali też, że Jej były pewnie bardzo żałuje. Nic nie rozumiemy z tego zdania, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Nie ma. Istotne jest to, że żona opisywanego przez nas magazyniera z hurtowni elekrycznej w Świeciu pana Krzysztofa Framugi (38) też kupiła sobie ładną bieliznę. Pan Krzysiek poszedł po pożyczkę do SKOKu, bo chce jechać na wakacje do Niechorza w lipcu. Wziął dwa tysiące pożyczki i dał żonie dwie stówy, żeby kupiła jakiś kostium kapielowy, bo dawno nie byli nad morzem i nie miała. Nad jeziorka też nie jeżdżą często no i jego żona nie miał kostiumu. W sklepie na rynku w Świeciu kupiła sobie kostium oraz pończochy samonośne, że zrobi mężowi niespodziankę jak pojadą do Niechorza. Pan Framuga (38) lubi ładną bieliznę i mimo, że są małżeństwem od 14 lat to nadal lubi swoją żonę i nawet nie było doniesień w prasie kolorowej, żeby ją zdradził.

Czy to w Złotych Tarasach Joanna Krupa kupowała swoją bieliznę. Krzysztof Framuga (38) to wiemy, nie był w Złotych Tarasach

Joanna Krupa

 
1 , 2